CZ 2075 RAMI

Kód: CZRAMI
Neohodnoceno
18 490 Kč
Na objednávku

CZ 2075 RAMI je zbraň kategorie „Subcompact“ vycházející z osvědčené konstrukce pistole CZ 75. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CZ 2075 RAMI

CZ 2075 RAMI je zbraň kategorie „Subcompact“ vycházející z osvědčené konstrukce pistole CZ 75. Její spoušťový mechanismus pracuje v režimu SA/DA. Pistole využívá řadu bezpečnostních prvků včetně blokace zápalníku a manuální pojistky. Má dvouřadý zásobník, který při malé velikosti zbraně pojme 10 nábojů ráže 9 mm Luger nebo 8 nábojů ráže .40 S&W + 1 náboj v komoře. S třípalcovou hlavní a s prázdným zásobníkem váží méně než 700 g.

Mezi charakteristické vlastnosti pistole patří:

Pistole CZ 2075 RAMI je samonabíjecí ruční palná zbraň s krátkým zákluzem hlavně, určená pro mířenou střelbu do dálky 50 metrů. Má uzamčený závěrový systém. Je vybavena dvojčinným spoušťovým mechanismem SA/DA, blokováním zápalníku, bezpečnostním ozubem na kohoutku a ruční pojistkou. Materiál rámu je z lehké hliníkové slitiny nebo plastu.

- dobré držení v každé ruce - dobré výsledky při pudové střelbě (bez míření) - nízký odpor spouště - vysoká přesnost střelby - vysoká životnost - vysoká spolehlivost i při použití různých typů střel - mířidla jsou vybavena třemi luminiscenčními body pro míření za snížené viditelnosti - po vystřelení posledního náboje zůstane závěr otevřený - vhodnost pro skryté nošení jako záložní zbraň

PARAMETRY:

Ráže (stoupání drážek) .40 S&W (16") 9 mm Luger (9,8")
Kapacita zásobníku 8(10) 10(14)
Funkce spoušťového mechanismu SA/DA
Rám lehká slitina
Střenky plastové pryžové
Mířidla pevná nezachytávající
Celková délka 168 mm
Délka hlavně 74,6 mm
Výška zbraně 120 mm
Šířka zbraně 32 mm
Hmotnost 695 g
Hlaveň kovaná
Povrchová úprava černě lakováno
Bezpečnostní prvky manuální pojistka bezpečnostní ozub blokování zápalníku